BigFoote hozzászólása:

Nagyrészt egyetértek, de azt én nem látom, hogy a játékunk a korongbirtokláson alapulna (erre utal a ligaszinten alsó harmadba tartozó Corsi), szerintem Roy egyértelműen a fast transition-re épít, nem nagyon van még egy csapat, ami ennyire gyorsan menne át védekezésből támadásba, ennek oka a félelmetesen gyors csatárok, illetve Berrie és Johnson is nagyon gyorsan lép fel a védelemből. A mi támadásaink kb 3-4 passzból álló lerohanások, ennek megfelelően keveset lövünk, viszonylag kevés a rebound gól, ritkán táborozunk le az ellenfél harmadában, a Corsi mutatóban gyengék is vagyunk, viszont a játék látványos, pont azért mert nem ez a tuszkolás megy, hanem lövésig vitt passzok és villámgyors támadások.